تبلیغات
میهن خرید| MihanKharid - افسانه جامیونگ گو - جومونگ ۳
صفحه اصلی -- تعداد خریدهای انجام شده امروز: خرید
محصولات
محصولات
افسانه جامیونگ گو - جومونگ ۳

بالاخره نسخه سوم سریال بسیار پرطرفدار و زیبای “افسانه جومونگ” با نام “بازگشت پرنسس جامیونگ گو” (Princess Ja Myung Go) هم از راه رسید و این در حالیست که در همین چند ماه اخیر سال ۲۰۰۹ دوستداران و علاقمندان بی شماری را پای تلویزیون SBS کره نشانیده است.این افسانه مربوط به بیش از ۲۰۰۰هزار سال پیش میشه که در زمان پادشاهی نانگ ناگ طبل آسمانی جا میونگ ( پرنسس جا میونگ گو) وجود داشته که موقع حمله دشمنان خود به خود به صدا در میومد . البته شاهزاده خانم جا میونگ در اون طبل نقشی نداره و مردم اون طبل رو به جا میونگ دختر شاه نسبت میدن

  قیمت: 9500  تومان

 

افسانه پادشاه خدایان جامیونگ گو ( جومونگ 3 )

بازگشت پرنسس جامیونگ گو


شاهکاری دوباره و بسیار زیبا از کشور کره !

این مجموعه شامل 24 قسمت کامل و زیرنویس فارسی میباشد
 
قابل پخش در کامپیوتر و تمام دستگاه های پخش دی وی دی

توضیحاتی در مورد "بازگشت پرنسس جامیونگ گو" :
این افسانه مربوط به بیش از ۲۰۰۰ هزار سال پیش است که در زمان پادشاهی ناک رانگ طبل آسمانی جامیونگ (پرنسس جامیونگ گو) وجود داشته و در موقع حمله دشمنان خود به خود به صدا در می آمده. البته شاهزاده خانم جامیونگ در آن طبل نقشی ندارد و مردم آن طبل را به جامیونگ دختر امپراطور نسبت میدهند.

شاهزاده جامیونگ و خواهرش شاهزاده ناک رانگ در یك روز و از یك پدر و دو مادر متولد شده اند. پیشگوییهایی در مورد این شاهزاده ها وجود دارد که همزمان یکی از آنها باعث نابودی کشور میشود و دیگری برای نجات کشور تلاش میکند. مادر شاهزاده ناک رانگ با استفاده از قدرت خانوادگی اش موفق میشود که دخترش را بعنوان ناجی كشور معرفی کند و شاهزاده خانم جامیونگ که حالا مورد سوء ظن همه و بعنوان ویران کننده شناخته می شود، طی نقشه ای خودش و مادرش مورد حمله قرار می گیرند که در آن حمله به صورت معجزه آسایی نجات پیدا می کنند و مخفیانه بین مردم ادامه حیات می دهند.
سال ها می گذرد و او بزرگ می شود و وقتی از اصل خود باخبر می شود به قصر بر می گردد و بین درباریان ایجاد تنش و کشمکش قدرت میکند. شاهزاده جامیونگ و پرنس هودونگ شازده گوگوریو (کشور جومونگ) به هم علاقمند میشوند ولی تقدیر و سرنوشت مانع این عشق می شود. شاهزاده ناک رانگ هم به شاهزاده هودونگ علاقمند میشود و با دادن طبل جنگی آسمانی به او زمینه نابودی ملتش را فراهم میکند. شاهزاده جامیونگ برای نجات کشورش جنگ میکند و سرانجام مجبور میشود که با عشقش شاهزاده هودونگ بجنگد ...

 

نام سریال : Princess Ja Myung Go
دیگر نامها : The story of self Destruction / The Royal Princess Of Ja Myung Go
ژانر : Historical ، Period ، Romance
تعداد قسمت : 24
شبکه سازنده : SBS
کیفیت : HD

قیمت: 9500  تومان

افسانه جامیونگ گو ( جومونگ 3 )

ادامه جومونگ 2

سرنوشت نوادگان جومونگ

تصاویری از سریال بسیار زیبای افسانه جامیونگ گو (جومونگ 3)

مجموعهافسانه پادشاه خدایان (جومانگ3) - ادامه سرنوشت نوادگان جومونگ- شاهکاری دوباره از کشور کره- با کیفیت عالی و زیرنویس فارسی - قابل پخش در کامپیوتر و تمام دستگاه های خانگی)

قیمت: 9500  تومان

خرید پستی،تحویل درب منزل، پرداخت وجه به مأمور پستمحصولات
محصولات
تمامی حقوق این سایت متعلق به فروشگاه میهن خرید می باشد