تبلیغات
میهن خرید| MihanKharid - سریال دیدنی فرار از زندان (Prison Break)
صفحه اصلی -- تعداد خریدهای انجام شده امروز: خرید
محصولات
محصولات
سریال دیدنی فرار از زندان (Prison Break)

 

mihankharid.com

قیمت: 9900  تومان  تعداد :6 دی وی دی

برای خرید محصول به صورت خرید پستی ( دریافت در محل ) بر روی تصویر خرید پستی در زیر كلیك كنید

 

سریال فرار از زندان؛ به شهادت تمام كسانی كه این سریال جذاب و دیدنی را دیده اند ، آن را به عنوان یکی از زیباترین سریال های دنیا نام برده اند!
این سریال از سال 2005 در شبکه Fox تهیه و پخش شد و از همان قسمت های اول محبوبیت خودش را بین مخاطبین تمام جهان بدست آورد.
تا كنون این سریال میلیون ها بیننده در سراسر جهان داشته كه خود نشان از زیبایی باور نكردنی این مجموعه است. سریال بسیار زیبای اکشن جنایی که به محبوبیتی بینظیر رسیده است، ،قابل اجرا در DVD Player های خانگی و کامپیوتر ، با زیرنویس فارسی و کیفیت عالی در 6 دی وی دی ...

میهن خرید| MihanKharid

داستان سریال درباره‌ی فردی است که برای قتلی که انجام نداده به زندان می‌افتد و به اعدام محکوم می‌شود؛ و برادرش که هوش فوق‌العاده‌ای دارد، خود را به زندان می‌اندازد تا با نقشه‌ای حرفه‌ای او را از زندان نجات دهد.

در ابتدا قراره که مایک، برادرش رو که بیگناهه و در انتظار اعدام در زندان به سر میبره رو از زندان ایالتی نجات بده. مایک فرصت کمی رو در اختیار داره و به علت نفوذ افرادی که خارج از زندان قصد دارند برادرش رو گناهکار جلوه بدن باید سریع نقشه ی فرار از زندان و مراحل بعدترش رو که قبلا برای ماه ها تعیین و برنامه ریزی کرده رو پیاده کنه.
مایک با گناهکار جلوه داد
ن خودش و ارتکاب جرم دزدی از بانک، با هوشمندی زمینه ی حضورش رو در زندان ایالتی فراهم می کنه. مایک با دوستان و دشمنان بسیاری در زندان مواجه میشه که هر کدوم برای خودشون دردسرهایی دارن.
فرار از زندان آنچنان فکر انسان را درگیر می کند که اکثر افرادی که سریال را دیده اند "شبها خواب می بینند" که در زندان همراه با زندانی ها هستند و به دنبال راهی برای گریز از میله های زندان می گردند
!

قیمت: 9900  تومان  تعداد :6 دی وی دی

برای خرید محصول به صورت خرید پستی ( دریافت در محل ) بر روی تصویر خرید پستی در زیر كلیك كنیدمحصولات
محصولات
تمامی حقوق این سایت متعلق به فروشگاه میهن خرید می باشد