تبلیغات
میهن خرید| MihanKharid - امپراطور آهنین (معروف به جومونگ4)
صفحه اصلی -- تعداد خریدهای انجام شده امروز: خرید
محصولات
محصولات
امپراطور آهنین (معروف به جومونگ4)

امپراطور آهنین - سریال امپراطریس چونچو – ملكه آهنی داستانی دیگر از نوادگان جومونگ توضیح : این سریال همزمان با جومونگ 3 در حال پخش است و طرفداران بیشتری نسبت به جومونگ 3 در کره دارد.داستان این مجموعه مربوطه به سومین ملکه عصر گوریوست که بر علیه مردم تانگیوسیک از مانچوریا میجنگه تا بتوانند سرزمینهای قدیم خود را احیا کنند.

 

 

داستانی دیگر از نوادگان جومونگ

(( توضیح : این سریال همزمان با جومونگ 3 در حال پخش است و طرفرداران بیشتری نسبت به جومونگ 3 در کره دارد و تعداد قسمت های آن 55 قسمت  است که با توجه به استقبال زیاد ممکن است به 60 برسد ))

پر بیننده ترین و پر طرفدارترین سریال کره ای 2009 ( به سبک جومونگ)
همزمان با پخش در کره

قیمت : 11800 تومان  تعداد : 8 دی وی دی

قابل اجرا در دستگاههای ویدئو دی وی دی خانگی

نامهای دیگر : امپراطریس چونچو ، ملکه آهنی ، ملکه چونچو ، جومونگ 4
 

بازیگران : چه شیرا ، کیم سو اون ، کیم سوک هون ، شین ائ

تعداد دیسك: 8 دی وی دی
 

سال ساخت: 2009 میلادی

داستان این مجموعه مربوطه به سومین ملکه عصر گوریوست که بر علیه مردم تانگیوسیک از مانچوریا میجنگه تا بتونند سرزمینهای قدیم یشون رو احیا کنند.

  

بانو سانگدوک (چا شیرا) در جوانی بیوه شاه می شود و بعد از مرگ شوهرش ،برادر سانگدوک به سلطنت می نشنید.این اتفاق مصادف با زمانی است که دشمنی گوریو و گوگوریو بیشتر شده و تلاش های سانگدوک برای بیرون کردن دشمنان از مناطق شمالی کشور ، منجر به تهدید وی از جانب شاه (برادرش) می شود.


شاه برای تحت فشار قرار دادن سانگدوک ،تنها فرزند پسری او را نزد خود نگه می دارد و دیدار مادر و فرزند را قدغن میکند….بعد از مدتی شاه که فرزند پسری ندارد و مجبور شده خواهرزاده خود را به عنوان ولیعهد انتخاب کند ،همسر دومی میگیرد تا اینکه….در این سریال ترکیبی از عشق ، مبارزه ،جنگ ،زیاده طلبی و حسرت را می بینید
 

   

فرمانروا (زن) چون چو، نوه پادشاه گون (Wang Gun) اولین پادشاه کوریو (The First Emperor of Goryeo) میباشد. او روح بزرگ و بینش پدر بزرگ خود را به میراث برده بود.
فرمانروا چون چو، در برابر دشمنانی که سعی در فروپاشی و نابودی کوریو داشتند مبارزه کرد و فرمانروای زن آهنین لقب گرفت (The Iron Empress)، کسی که از برادر، فرزند پسر و حتی عشق خود برای رسیدن به یک امپراتوری موفق گذشت.


در دوران کوریو، زنان همچون مردان جایگاه داشتند و قدرت و وجهه آنها با مردان برابری داشت.
معنای چون چو : هزار پاییز 

 محصولات
محصولات
تمامی حقوق این سایت متعلق به فروشگاه میهن خرید می باشد